Blog > Komentarze do wpisu

"Wybrani"

Pierwszą książką jaką chcę wam polecić jest to powieść: "Wybrani". "Wybrani: to pierwsza część  bestsellerowej sagi. Napisana została przez C.J. Daugherty; Opowiada o Allie, której świat legł w gruzach. Jej brat do którego była bardzo przywiązana zaginą, natomiast ona została aresztowana po raz kolejny. Rodzice dziewczyny podejmują decyzję o wysłaniu jej do elitarnej szkoły z internatem. Akademia Cimmeria  nie jest zwyczajna, panują tam dziwne zasady, a uczniowie którzy do niej uczęszczają są to bogate dzieci. Jednak kiedy jedna z uczennic zostaje zamordowana na pewnej zabawie, Allie zaczyna rozumieć że szkoła skrywa mroczny sekret. Czy w rozwiązaniu zagadki pomoże dziewczynie Carter lub Sylvain?? dowiecie się po przeczytaniu tej książki!

 

Naprawdę serdecznie polecam Wam tą książkę!! Do ostatniego zdania trzyma ona w napięciu...Gdybym miała ją ocenić w skali od jeden do sześć na pewno byłaby to ta najwyższa ocena:) Osobiście książka mi się bardzo podobała była ciekawa i tajemnicza. Wręcz nic dodać nic ująć!!. Mogła bym jednak znaleźć jedną wadę...ciężko się od niej oderwać...;)Z niecierpliwością czekam na kolejne części!

A i jeszcze jedna uwaga, dla tych którzy nie przepadają za czytaniem, może zachęci ich to że książkę tą poleca sama EWELINA LISOWSKA!

 

 

A tu zamieszczam zdjęcie okładki tej książki... Może wygląda trochę mrocznie ale jak to się mówi nie oceniaj książki po okładce!

Życzę miłej lektury!

Pozdrawiam: Lola ;)

 

PS. Gdybyście mieli jakieś pytania piszcie w komentarzach! I podzielcie się waszymi propozycjami...

poniedziałek, 08 lipca 2013, lola1505

Polecane wpisy

Komentarze
2013/07/08 14:24:21
Może okładka jest troszkę mroczna ale jak to się mówi nie oceniaj książki po okładce :)